Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft77 / 176cm |
| Full Bust | 38.58 in / 98m |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 41.73 in / 106cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 95.68 lbs / 43.4kg |
Head Material: Hard Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Silicone Head: Realistic, looks more beautiful than TPE head.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Comment