Sex Doll-Ellen Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18/ 158cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 19.68 in / 50cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 70.54 lbs / 32kg |
Hair color: flaxen
Pupils: brown
Chest shape: medium chest
Skin: Wheat
Material: TPE
Advantages of TPE material: soft, closer to human skin, better to use.
Comment