Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 31.10 in / 79m |
| Waist | 29.13 in / 74cm |
| Belly | 32.68 in / 83cm |
| Hip | 38.98 in / 99cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 99.21 lbs / 45kg |
Comment