Sex Doll-Allison Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 28.35 in / 72cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 81.57 lbs / 37kg |
Hair Color: Blonde
Eyes: light brown eyes
Chest type: small chest
Skin: Wheat
Benefits of custom sex doll features: Design and customize sex dolls to meet personal preferences and fulfill sexual fantasies according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases emotional connection.
Comment