Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft57 / 170cm |
| Full Bust | 40.15in / 102cm |
| Waist | 21.25in / 54cm |
| Hip | 38.18in / 97cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.38 lbs/ 41kg |
Comment