Sex Doll-Hannah Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39lbs / 41kg |
Hair color: brown
Eyes: brown eyes
Chest shape: big chest
Body Type: BBW & Curve
Skin Tone: Wheat
BENEFITS OF CUSTOMIZED SEX DOLL FEATURES: Design and customize sex dolls to suit individual preferences and fulfill sexual fantasies, according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases the emotional connection.
Comment