Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 30.71 in / 78cm |
| Waist | 19.29 in / 49cm |
| Hip | 29.92 in / 76cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 59.52 lbs / 27kg |
Comment