Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 37.00 in / 94cm |
| Waist | 20.86 in / 53cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 88.18 lbs / 40kg |
Comment