Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft45 / 166cm |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 32.68 in / 83cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 78.26 lbs / 35.5kg |
Comment