Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 38.19 in / 97cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 43.31 in / 110cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 112.44lbs / 51kg |
Comment