Sex Doll-Lidia Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft12 / 156cm |
| Full Bust | 29.53 in / 75cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 32.68 in / 83cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 74.96 lbs / 34kg |
Hair Color: Blonde
Eyes: blue eyes
Chest shape: small chest
Body type: slim
Skin Tone: Wheat
BENEFITS OF CUSTOMIZED SEX DOLL FEATURES: Design and customize sex dolls to suit individual preferences and fulfill sexual fantasies, according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases the emotional connection.
Comment