Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft31 / 162cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 37.8 in / 96cm |
| Vagina | 6.69 in / 17cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 91.49 lbs / 41.5kg |
Comment