Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15 / 157cm |
| Full Bust | 26.38in / 67cm |
| Waist | 18.90in / 48cm |
| Hip | 30.31in / 77cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93lbs / 29kg |
Comment