Sex Doll Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft24 / 160cm |
| Full Bust | 32.67 in / 83cm |
| Waist | 24.80 in / 63cm |
| Hip | 35.03 in / 89cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.79 lbs / 43kg |
Hair Color: Blue
Pupils: brown
Chest shape: Huge boobs
Skin: Fair
Made of TPE material, soft, realistic and medical-grade harmless to the body, the core of the doll's body is a fully articulated, poseable psychic alloy skeleton, capable of posing in any pose like a real woman. The body is equipped with 3 holes at the same time (anal & vaginal & oral) for ultimate sexual pleasure.
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.
Comment