Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 28.35 in / 72cm |
| Waist | 16.69 in / 50cm |
| Hip | 29.92 in / 76cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 3.15 in / 8cm |
| Anal | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 66.14 lbs / 30kg |
Comment