Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 35.83 in / 91cm |
| Waist | 16.54 in / 42cm |
| Hip | 31.89 in / 81cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 72.75 lbs / 33kg |
Comment