Product Information:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 70.55 lbs / 32kg |
Comment