US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll Akia Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 27.95 in / 71cm |
| Waist | 20.08 in / 51cm |
| Hip | 31.10 in / 79cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 7.08 in / 18cm |
| Weight | 59.52lbs / 27kg |
Hair: Blonde
Pupils: Brown
Bust Type: Small Chest
Skin: Tanned
Guarantee Your Privacy:
Your Privacy Is Of The Utmost Importance. With Our Discreet Packaging, You Can Shop With Confidence.
Comment