Product Specifications:
| Sex Doll TorsoParameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 1 ft 1.97 / 60cm |
| Full Bust | 29.13 in / 74cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 28.74 in / 73cm |
| Weight | 22.05 lbs / 10kg |
| Dildo | 7.87 in / 20cm |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $399.00 Regular price USD $499.00
OR
Product Specifications:
| Sex Doll TorsoParameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 1 ft 1.97 / 60cm |
| Full Bust | 29.13 in / 74cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 28.74 in / 73cm |
| Weight | 22.05 lbs / 10kg |
| Dildo | 7.87 in / 20cm |
Comment