US Stock Available - Discreet and Fast Free Shipping to European Countries.
Average: 2-5 business days delivery.
Gel Breasts: Yes
Standing Feet: Yes
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4ft92 / 150cm |
| Full Bust | 28.74 in / 73cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 30.31 in / 77cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 57.32 lbs / 26kg |
Comment