US Stock Available - Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 days delivery
Sex Doll-Arya Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 30.3 in / 77cm |
| Waist | 20.1 in / 51cm |
| Hip | 32.3 in / 82cm |
| Vagina | 7.1 in / 18cm |
| Oral | 5.1 in / 13cm |
| Anal | 6.7 in / 17cm |
| Weight | 64.8 lbs / 29.4kg |
Head Type: 187 Head
Hair Color: Red
Eyes: Blue Eyes
Breast Type: Small breasts
Body Type: Slim
Skin Color: Wheat
Style: Asian & Japanese
Standing: Yes
Material: Full TPE, three holes available.
Comment