US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 34.3 in / 87cm |
| Waist | 19.7 in / 50cm |
| Hip | 34.3 in / 87cm |
| Vagina | 7.1 in / 18cm |
| Oral | 5.1 in / 13cm |
| Anal | 6.7 in / 17cm |
| Weight | 70.5 lbs / 32kg |
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.
Comment