US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breasts: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 5ft41 / 165cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 23.23 in / 59cm |
| Hip | 21.26 in / 54cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 81.57 lbs / 37kg |
Comment