US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18/ 158cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 72.75 lbs /33kg |
The whole body of the doll is made of TPE material, which is soft and realistic, harmless to the body, medical grade, and the core is a psychic alloy skeleton with full joints that can be moved in any pose like a real person. The body is simultaneously equipped with 3 orifices (anal, vaginal and oral) for ultimate sexual pleasure.
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.
Comment