US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 31.50 in / 80cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 32.67in / 83cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 71.21 lbs / 32.3kg |
Head Type: #100 Head
Hair Color: Black
Eyes: Black Eyes
Breast Type: Large Breasts
Skin Color: Wheat
Style: Asian & Japanese
Standing: Yes
Material: Full TPE, three holes available.
Tips: Some of our dolls have a next-day delivery service for US customers(except in Puerto Rico, Hawaii, and Alaska), while the shipping cost is not fixed yet for this service. Please contact us after placing an order, and we will calculate the additional shipping cost based on weight and size for you.
Comment