US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Warner Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15 / 157cm |
| Full Bust | 26.37in / 67cm |
| Waist | 18.89in / 48cm |
| Hip | 30.31in / 77cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93lbs / 29kg |
Hair Color: Black
Eyes: black eyes
Chest shape: small chest
Body type: Slim
Skin Tone: Wheat
standing: yes
Advantages of TPE sex dolls: realistic touch; high plasticity; safe and comfortable; easy to maintain and clean; lighter than silicone sex dolls.
Tips: Some of our dolls have a next-day delivery service for US customers(except in Puerto Rico, Hawaii, and Alaska), while the shipping cost is not fixed yet for this service. Please contact us after placing an order, and we will calculate the additional shipping cost based on weight and size for you.
Comment