US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breasts: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Wendy Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 28.74 in / 73cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 30.31 in / 77cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 7.08 in / 18cm |
| Weight | 57.32 lbs / 26kg |
Hair Color: Blonde Curly
Eyes: dark eyes
Chest type: small chest
Body Type: slim
Skin: Wheat
Standing: yes
TPE sex dolls have become one of the popular choices in the sex doll market for their realistic touch, safety and comfort, and easy maintenance.
Comment