US Stock: 2-5 business days delivery
100% Discreet and Free Shipping
Material: Medical Grade TPE
Product Specifications:
| Sex Doll TorsoParameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 1ft28 / 39cm |
| Full Bust | / |
| Waist | 27.56 in / 70cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Weight | 36.60 lbs / 16.6kg |
| Dildo | 7.48 in/ 19cm |
Comment